Niezawodny partner przy inwestycjach w nieruchomości

Firma BIMKOM zapewnia kompleksową obsługę, która obejmuje nie tylko znalezienie odpowiedniej inwestycji, lecz także zarządzanie pracami wykończeniowymi, zapewnienie wyposażenia i działania marketingowe gwarantujące sukces przedsięwzięcia.

Prowadzimy działalność deweloperską, nadzorując pełny proces inwestycyjny - od fazy projektowania do zakończenia budowy, rozbudowy lub renowacji – aż po jej sprzedaż bądź wynajem.  Przeprowadzimy Twoją inwestycję przez wszystkie procesy finansowe, ubezpieczeniowe, administracyjne, a także związane z promocją sprzedaży czy podpisaniem umowy z przyszłymi wynajmującymi. Niezależnie od fazy, w jakiej znajduje się prowadzona przez nas inwestycja deweloperska, oferujemy pełne wsparcie jej sukcesu – od pomocy w uzyskaniu funduszy po działania marketingowo-wizerunkowe i sprzedażowe.

Swoje usługi kierujemy zarówno do inwestorów indywidualnych i instytucjonalnych.

Obsługiwane inwestycje

Planujesz inwestycję w mieszkanie pod wynajem?

W ramach zaplanowanego budżetu na inwestycję znajdziemy odpowiednie nieruchomości, przygotujemy transakcję, przeprowadzimy niezbędny remont i aranżację wnętrza. Zapewniamy obsługę najmu, szczególnie docenianą przez klientów zagranicznych, bowiem zapewniamy kompleksowe działania administracyjne, kredytowe i ubezpieczeniowe w imieniu naszych klientów.

Osobom planującym inwestycję w mieszkania pod wynajem, zapewniamy kompleksową obsługę nieruchomości – od wyboru odpowiedniego lokalu i jego zakupu, remont, a następnie znalezienie najemcy i koordynację najmu.

Dzięki pełnemu wsparciu sprzedaży, obejmującemu także działania wizerunkowe, projekty marketingowe i działania reklamowe, zapewniamy obsługiwanym przez nas inwestycjom rangę nowoczesnych, atrakcyjnych i wyróżniających się na rynku.  Wspieramy wizerunek każdej prowadzonej inwestycji, zapewniając jej sukces na najbardziej konkurencyjnych rynkach.

Bez względu na to, na jakim etapie znajduje się inwestycja, podejmujemy aktywne działania reklamowe - począwszy od wizualizacji architektonicznych, stworzenia kompleksowej identyfikacji graficznej projektu inwestycyjnego, poprzez stworzenie atrakcyjnej witryny internetowej i działania komunikacyjne. Zadbamy o projekty i realizację wszelkich materiałów reklamowych oraz o obecność inwestycji w nowych i tradycyjnych mediach.

Planujesz inwestycję? BIMKOM to gwarancja:

hp-icon-5

profesjonalnego wyboru inwestycji

hp-icon-3

dbałości o atrakcyjność Twojej inwestycji na rynku nieruchomości

hp-icon-2

kompleksowości usług – finansowych ubezpieczeniowych i administracyjnych

hp-icon-4

pośrednictwa bankowego w sprawach finansowych i kredytowych

hp-icon-1

zespołu profesjonalistów pracujących nad Twoim zyskiem

lending

wsparcia sprzedaży – kompleksowej obsługi marketingowo-reklamowej inwestycji

Caucasian Businesswoman

Sebastian Samol

Manager inwestycji | Własciciel

Porozmawiaj z nami!

Współpraca z BIMKOM umożliwia korzystanie z zaplecza wiedzy, technologii i innowacji oferowanych przez najlepszych specjalistów w branży. Każdego dnia dbamy o to, by powierzone nam inwestycje osiągnęły sukces. Wyróżnia nas kompleksowe i indywidualne podejście do każdego przedsięwzięcia.

+48 504-506-735 biuro@bimkom.pl
Umów spotkanie