Porzeczkowa - Domki Bliźniacze

to sześć trzypoziomowych nieruchomości w zabudowie bliźniaczej, w wyjątkowej lokalizacji gwarantującej klimat nowoczesnego przedmieścia. Inwestycję wyróżnia innowacyjna zabudowa, opracowana z myślą o komforcie i wygodzie przyszłych domowników. Niezmiernie atrakcyjna lokalizacja inwestycji – w bliskości zarówno ścisłego centrum miasta, jak i terenów zielonych, czyni z osiedla wyjątkowe miejsce. Każdy dom posiada indywidualny potencjał i niepowtarzalny charakter, dzięki starannym i harmonijnie dobranym detalom architektonicznym. Wejście do każdego z sześciu domów stanowi przestronny wiatrołap z przestrzenią przewidzianą na garderobę. Okazały salon łączy się z rodzinną jadalnią i aneksem kuchennym. Na taras prowadzą drzwi balkonowe, a sam salon doświetlony jest dodatkowo reprezentacyjnym oknem narożnym.

Na parterze znajduje się jeszcze dodatkowy pokój, łazienka, wewnętrzny garaż, a pod schodami mini spiżarnia-składzik. Na piętrze znajdują się trzy sypialnie. Największa, z dużym narożnym balkonem i z dużym narożnym oknem balkonowym znajduje się od strony ogrodowej. Dwa mniejsze pokoje ulokowane są od strony frontowej. Na tej kondygnacji znajduje się jeszcze łazienka oraz pomieszczenie mogące służyć jako pralnia/suszarnia, w którym znajduje się kocioł centralnego ogrzewania.

Poddasze nad piętrem, o powierzchni użytkowej 20,7m2 nadaje się do wykorzystania jako dodatkowy pokój, czy nawet pokój z łazienką. Słoneczne i atrakcyjne ogródki dają domownikom możliwość wielu aranżacji w zależności od stylu życia oraz odpoczynku na świeżym powietrzu.

Zabudowa bliźniacza jest rozwiązaniem, które cieszy się rosnącym zainteresowaniem, bowiem doskonale spełnia wymagania i potrzeby współczesnych rodzin. Gwarantuje atrakcyjną cenę w wymarzonej lokalizacji, doskonałe zagospodarowanie przestrzeni, bezpieczeństwo, energooszczędność, a przede wszystkim niskie koszty eksploatacji budynku. Każda z sześciu nieruchomości, składająca się na Osiedle Porzeczkowe to doskonała inwestycja w przyszłość rodziny, za którą stoją przemyślane rozwiązania technologiczne.

Nowe budownictwo Osiedla PORZECZKOWA szczególnie zainteresuje osoby doceniające zastosowanie nowoczesnych technologii i ciekawego wzornictwa współczesnej architektury. Budynki zostały tak zaprojektowane, aby przez długie lata spełniać wysokie oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Już w fazie projektu inwestorzy obrali za cel połączenie najwyższej funkcjonalności z komfortem użytkowania budynku.

Ulica Porzeczkowa 28 i 30
Miasto Kozy
Powiat Bielski
Kod pocztowy 43-340
Status inwestycji W sprzedaży
Zakończenie IV kwartał 2019
Deweloper TO TU House sp. z o. o. sp.k.

Poznaj bliżej inwestycje - Porzeczkowa

3 Budynki
2 Kondygnacje
6 Mieszkań
6 Miejsc parkingowych
6 Garaży
1023 m2 powierzchni

Niezaprzeczalnym atutem Osiedla Porzeczkowego jest jego lokalizacja.

To nowoczesny klimat przedmieścia zapewniający wysoką jakość życia, gdzie bliskość zieleni łączy się z doskonałą komunikacją i wygodą. Komfortowe domy zlokalizowane w odległości sześciu kilometrów do ścisłego centrum miasta, jednocześnie niedaleko kluczowych miejsc i rekreacyjnych terenów zielonych. W niedalekiej okolicy Osiedla Porzeczkowego znajdują się rezerwaty przyrody, ścieżki rowerowe, parki i stoki narciarskie. Połączenie nowoczesnej architektury i wyjątkowego otoczenia sprawia, że Osiedle Porzeczkowe to idealne miejsce do życia, pełne możliwości, w którym każdy poczuje się dobrze.

Osiedle Porzeczkowe zostało zlokalizowane w regionie, gdzie prężnie rozwijają się inwestycje, będącym jednym z najbardziej pożądanych miejsc do życia w Polsce z uwagi na atrakcyjne położenie.

Galeria inwestycji

Lokalizacja

Porzeczkowa 28 i 30, Kozy

Kozy to pozbawiona charakteru rolniczego nowoczesna wieś, z ponad 12 tysiącami mieszkańców, trzema kościołami, trzema szkołami podstawowymi i gimnazjum, liceum, dwoma ośrodkami zdrowia i przedszkolami, pałacem i licznymi supermarketami.

Szkoła
Centrum handlowe
Sklep
Przystanek
Stacja benzynowa
Caucasian Businesswoman

Sebastian Samol

Manager inwestycji | Własciciel

Porozmawiaj z nami!

Współpraca z BIMKOM umożliwia korzystanie z zaplecza wiedzy, technologii i innowacji oferowanych przez najlepszych specjalistów w branży. Każdego dnia dbamy o to, by powierzone nam inwestycje osiągnęły sukces. Wyróżnia nas kompleksowe i indywidualne podejście do każdego przedsięwzięcia.

+48 504-506-735 biuro@bimkom.pl
Umów spotkanie