Apartamenty Marel

to nowoczesny projekt dwóch pięciokondygnacyjnych Budynków. Harmonijna architektura, luksusowe wnętrza i udogodnienia gwarantujące codzienny komfort – nowe mieszkania w Apartamentach Marel to niezwykle atrakcyjna oferta dla osób poszukujących nowego lokum. Szeroki wybór metraży sprawia, że Apartamenty Marel spełniają zróżnicowane oczekiwania przyszłych nabywców.

Inwestycja obejmuje dwa budynki oddzielone pasem zieleni, co gwarantuje harmonijną przestrzeń pełną prywatności, spokoju i kameralnej atmosfery.

W każdym z nich na przyszłych mieszkańców czeka 16 apartamentów o metrażu od 37 m² do 99 m². Inwestycja powstaje przy ul. Zygmuntowska 80A i 80B, w jednej z najpiękniejszych dzielnic Gliwic – Łabędy.

Ważnym atutem inwestycji jest jej lokalizacja – doskonale skomunikowana, w bliskości wielu kluczowych punktów, a jednocześnie otoczona zielenią. Sama dzielnica zachęca do rekreacji i aktywności, bowiem okala ją malowniczy Las Łabędzki, będący wspaniałą atrakcją, także historyczną.

Nowi mieszkańcy docenią liczne udogodnienia, kameralną zabudowę i dogodną lokalizację. Przemyślane projekty zapewniają maksymalne wykorzystanie przestrzeni użytkowej mieszkań, umożliwiają stylową aranżację oraz zapewniają komfort i dostęp naturalnego światła do wszystkich pomieszczeń.

Na najwyższych kondygnacjach znajdują się ekskluzywne dwupiętrowe apartamenty, z przestronnymi tarasami, które zachwycają stylową przestrzenią i doskonałym układem pomieszczeń.

W każdym budynku przewidziano instalację windy, zapewniającej codzienny komfort mieszkańców. Wszystkie apartamenty posiadają atrakcyjne tarasy lub balkony, a te zlokalizowane na parterze, dodatkowo indywidualne ogródki, których przestrzeń może być dostosowana do potrzeb mieszkańców.

Wyjątkowa atmosfera, harmonijna architektura, wysoki standard i komfortowe mieszkania o zróżnicowanym metrażu – Apartamenty Marel to idealne miejsce do życia dla najbardziej wymagających.

Ulica Zygmuntowska 80A i 80B
Miasto Gliwice
Dzielnica Łabędy
Kod pocztowy 44-113
Status inwestycji W sprzedaży
Zakończenie III kwartał 2019
Spółka Marel Sp. z o.o.
2 Budynki
4 Kondygnacje
32 Mieszkania
32 Miejsca parkingowe
1880 m2 powierzchni

Szybkie podsumowanie

Projekt Apartamenty Marel powstaje przy ul. Zygmuntowskiej 80A i 80B,  w dzielnicy Łabędy – jednej z najpiękniejszych dzielnic na terenie Gliwic. Doskonała lokalizacja harmonijnie łączy zalety życia w mieście z otoczeniem zieleni i niskich zabudowań.

Bliskość kluczowych dla mieszkańców punktów, przy jednoczesnym otoczeniu zielenią, zachęca do aktywności i rekreacji.  Okolicę okala malowniczy Las Łabędzki,  nie bez powodu nazywany „zielonymi płucami Gliwic” i stanowiący lokalną atrakcję z wieloma szlakami turystycznymi.

W bliskim otoczeniu Apartamentów Marel znajdują się trzy przedszkola, trzy szkoły podstawowe oraz liceum, a w promieniu ok. 200 metrów Urząd Pocztowy, sklepy spożywcze i dyskont, piekarnia, sklep kosmetyczny i restauracja. W odległości niecałych 500 metrów od inwestycji mieście się całoroczny kryty basen, a tuż obok piękne Kąpielisko Leśne otwarte w sezonie letnim i nadzorowane przez WOPR, oferujące bezpieczną rekreację, trzy baseny, plażę, plac zabaw dla dzieci, cztery boiska do siatkówki i wiele punktów gastronomicznych.

Galeria inwestycji

Lokalizacja

Zygmuntowska 80A i 80B, Gliwice

W bliskim otoczeniu Apartamentów Marel znajdują się trzy przedszkola, trzy szkoły podstawowe oraz liceum, a w promieniu ok. 200 metrów Urząd Pocztowy, sklepy spożywcze i dyskont, piekarnia, sklep kosmetyczny i restauracja.

Szkoła
Centrum handlowe
Sklep
Przystanek
Stacja benzynowa
Caucasian Businesswoman

Sebastian Samol

Manager inwestycji | Własciciel

Porozmawiaj z nami!

Współpraca z BIMKOM umożliwia korzystanie z zaplecza wiedzy, technologii i innowacji oferowanych przez najlepszych specjalistów w branży. Każdego dnia dbamy o to, by powierzone nam inwestycje osiągnęły sukces. Wyróżnia nas kompleksowe i indywidualne podejście do każdego przedsięwzięcia.

+48 504-506-735 biuro@bimkom.pl
Umów spotkanie