City Park

Ambitna inwestycja w nowoczesne budownictwo mieszkaniowe – to nowoczesny zespół budynków wielorodzinnych, zlokalizowany przy ulicy Kłodnickiej w Gliwicach. Dwa czteropiętrowe budynki doskonale realizują najwyższe wymagania mieszkańców, zapewniając najwyższe bezpieczeństwo, komfort i funkcjonalność.

Wysoki standard, nowoczesne udogodnienia szeroki wybór metraży mieszkań – od 43 m2 do 100 m2 – gwarantują doskonałe dopasowanie nowego lokum do potrzeb mieszkańców. Do dyspozycji mieszkańców są m.in. stylowa przestrzeń wspólna, windy i doskonale zagospodarowane otoczenie, zapewniające harmonię, funkcjonalność i codzienną wygodę.

W pierwszym etapie realizacji powstał czteropiętrowy budynek „B”, w którym mieści się 26 apartamentów o wysokim standardzie w metrażach od 45m2 do 98m2. Wszystkie mieszkania charakteryzuje niezywkle stylowy i funkcjonalny układ, praktyczne pomieszczenia gospodarcze oraz przestronne balkony i tarasy.

W przyziemiu budynku znajduje się wielostanowiskowa hala garażowa, do której, z każdej kondygnacji, można dostać się nowoczesną, cichobieżną windą. Teren kompleksu został ogrodzony, a dla bezpieczeństwa mieszkańców w hali garażowej zainstalowano monitoring.

Ulica Kłodnicka 6
Miasto Gliwice
Dzielnica Śródmieście
Kod pocztowy 44-100
Status inwestycji Sprzedaż zakońćzona
Zakończenie I kwartał 2018
Spółka Geut Polska Sp. z o.o.

Poznaj bliżej inwestycje - City Park

2 Budynki
4 Kondygnacje
46 Mieszkania
46 Miejsca parkingowe
1973 m2 powierzchni

Usytuowanie w ścisłym Centrum miasta

pomiędzy dwiema głównymi ulicami obok ruin Teatru Starego. W promieniu 5 minutowego spaceru znajdują się Politechnika Śląska, odrestaurowany Rynek, Park Chopina oraz Palmiarnia Miejska.

W budynku zaprojektowano w pełni wyposażone pomieszczenie fitness przeznaczone tylko do dyspozycji mieszkańców.

W drugim etapie inwestycji wzniesiony został drugi budynek, w ramach którego powstało kolejnych 19 apartamentów o identycznym standardzie i nowoczesnych udogodnieniach.

Galeria inwestycji

Lokalizacja

Kłodnicka 6, Gliwice

Usytuowanie w ścisłym Centrum miasta pomiędzy dwiema głównymi ulicami obok ruin Teatru Starego. W promieniu 5 minutowego spaceru znajdują się Politechnika Śląska, odrestaurowany Rynek, Park Chopina oraz Palmiarnia Miejska.

Szkoła
Centrum handlowe
Sklep
Przystanek
Stacja benzynowa
Caucasian Businesswoman

Sebastian Samol

Manager inwestycji | Własciciel

Porozmawiaj z nami!

Współpraca z BIMKOM umożliwia korzystanie z zaplecza wiedzy, technologii i innowacji oferowanych przez najlepszych specjalistów w branży. Każdego dnia dbamy o to, by powierzone nam inwestycje osiągnęły sukces. Wyróżnia nas kompleksowe i indywidualne podejście do każdego przedsięwzięcia.

+48 504-506-735 biuro@bimkom.pl
Umów spotkanie