Rezydencja Viridi

Rezydencja Viridi to projekt wyróżniający się wysokim standardem lokali oraz dogodną lokalizacją w okolicach centrum Gliwic.

To wymarzone miejsce do zamieszkania: otoczone zielenią, z monitoringiem w budynku i 72 miejscami parkingowymi w garażu podziemnym. Osoby ceniące sobie wygodę, a jednocześnie pozostające w ciągłym ruchu z pewnością znajdą tu dla siebie idealne warunki – nie tylko do zamieszkania, ale i pod inwestycję. Lokalizacja jest bowiem na tyle atrakcyjna, że warto pomyśleć o wynajęciu w tym miejscu biura czy lokalu usługowego.

Budynek powstaje z myślą o osobach, które cenią sobie wygodę oraz bliskość takich obiektów jak: Urząd Pocztowy, Rynek, Urząd Miasta, Sąd Rejonowny, Komenda Miejska Policji

Projekt składa się z dwóch części: pierwsza to odbudowana dwupiętrowa willa miejska, druga to nowy budynek mieszkalny. Obie części zostaną ze sobą scalone pięknym atrium.

Obiekt mieszkalny ma 5 kondygnacji, na których usytuowane jest łącznie 68 mieszkań oraz 40 komórek lokatorskich. Willowa część budynku jest przeznaczona na cztery lokale biurowe o łącznej powierzchni 511 m2. Od frontu dostępny będzie przeszklony lokal o powierzchni 66,71 m2, przygotowany pod działalność usługową.

Rezydencja Viridi to wyjątkowa inwestycja na deweloperskim rynku pierwotnym, oferująca komfortowe, stylowe i nowoczesne mieszkania w doskonałej lokalizacji.

Ulica Jasnogórska 3
Miasto Gliwice
Dzielnica Wojska Polskiego
Kod pocztowy 44-100
Status inwestycji W sprzedaży
Zakończenie IV kwartał 2019
Spółka Sharin Estate Sp. z o.o.

Poznaj bliżej inwestycje - Rezydencja Viridi

5 Kondygnacji
68 Mieszkań
5 Lokali usługowych
72 Miejsca parkingowe
4928 m2 powierzchni

Szybkie podsumowanie

Lokalizacja oraz zagospodarowanie przestrzeni w Rezydencji Viridi to precyzyjna odpowiedź na potrzeby przyszłych lokatorów, oczekujących harmonijnego połączenia intensywnego życia w mieście z kojącym otoczeniem zieleni. Mieszkania zlokalizowane na parterze posiadają przestronne ogródki, dające wiele możliwości aranżacyjnych. Do mieszkań na pozostałych kondygnacjach przynależą niezwykle atrakcyjne tarasy i balkony. Dla przedsiębiorców przygotowano reprezentacyjne lokale usługowe i biurowe o łącznej powierzchni 584,00 m2. Biura do wynajęcia dostępne w Rezydencji Viridi będą znajdowały się w starej części budynku – dawnej willi – która zostanie scalona z nowoczesną częścią mieszkalną.

Daj się zaskoczyć Rezydencji Viridi!

Szukasz nowego mieszkania na sprzedaż blisko centrum Gliwic wysokim standardzie? Marzysz o nowoczesnym apartamencie, mieszkaniu z ogródkiem, balkonem lub tarasem? Rezydencja Viridi zaskakuje nawet najbardziej wymagających – tu znajdziesz mieszkanie spełniając wszystkie Twoje potrzeby i marzenia!

Galeria inwestycji

Lokalizacja

Jasnogórska 3, Gliwice

Inwestycja znajduje się blisko kluczowych miejsc i obiektów, takich jak Urząd Miasta, Rynek czy Sąd Rejonowy oraz zieleni miejskiej – Parku Mickiewicza, Skweru Bottrop.

Szkoła
Centrum handlowe
Sklep
Przystanek
Stacja benzynowa
Caucasian Businesswoman

Sebastian Samol

Manager inwestycji | Własciciel

Porozmawiaj z nami!

Współpraca z BIMKOM umożliwia korzystanie z zaplecza wiedzy, technologii i innowacji oferowanych przez najlepszych specjalistów w branży. Każdego dnia dbamy o to, by powierzone nam inwestycje osiągnęły sukces. Wyróżnia nas kompleksowe i indywidualne podejście do każdego przedsięwzięcia.

+48 504-506-735 biuro@bimkom.pl
Umów spotkanie