Poznaj BIMKOM

Firma Bimkom zajmuje się kompleksową obsługą inwestycji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobyliśmy wiedzę niezbędną do skutecznego i efektywnego zarządzania inwestycjami. BIMKOM to zaawansowane zaplecze wiedzy, innowacji i technologii, które efektywnie wspiera obsługiwane przez nas inwestycje.

Dzięki naszym Partnerom, oferujemy unikalny i kompleksowy wachlarz usług na światowym poziomie.

Sebastian Samol

Działamy w branży deweloperskiej, nadzorując pełny proces inwestycyjny - od fazy projektowania do zakończenia budowy, rozbudowy lub renowacji – aż po sprzedaż bądź wynajem.  Dbamy o to, aby realizowane przez nas inwestycje były jak najbardziej atrakcyjne, odpowiadały długofalowym potrzebom rynku, spełniały najwyższe wymagania oraz wyróżniały się innowacyjnością i wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii. Dzięki kompleksowemu podejściu zarządzamy inwestycjami od fazy finansowania, projektowania,  poprzez realizację i wsparcie sprzedaży.

Korzystamy z usług najbardziej wykwalifikowanych doradców finansowych, którzy w naszym imieniu oferują klientom ostatecznym najkorzystniejsze warunki zakupu nieruchomości z naszej oferty. Zarządzane przez nas projekty inwestycyjne są objęte pełnym wsparciem wizerunkowym i promocyjnym. Dokładamy starań, by wizerunek każdego przedsięwzięcia wyróżniał się na rynku, zapewniając skuteczną promocję, wizualizacje 3D, stronę internetową, identyfikację wizualną, wysokiej jakości pakiet materiałów marketingowych oraz działania  z zakresu PR.  Nasze inwestycje są obecne w mediach, których potencjał jest wykorzystywany do efektywnego wsparcia sprzedaży.

Dlaczego warto nas wybrać?

Wspieramy bezpieczeństwo inwestycji na każdym etapie, współpracując ze wszystkimi instytucjami bankowymi, ubezpieczeniowymi, administracyjnymi i sądowymi. Zapewniamy usługi sprawozdań finansowych, księgowych i prowadzenie pełnej dokumentacji na najwyższym poziomie, co przekłada się na komfort i bezpieczeństwo finansowe naszych klientów.

Naszą ofertę związaną z obsługą i marketingiem inwestycji kierujemy zarówno do inwestorów, jak i właścicieli firm, dostosowując zakres i rodzaj działań do potrzeb każdego przedsięwzięcia. Dzięki doskonałej znajomości rynku i wieloletniemu doświadczeniu wybieramy działki inwestycyjne z największym potencjałem, realizujemy nowoczesne i zaawansowane technologicznie projekty nieruchomości i uruchamiamy szereg działań, które wypracowują sukces każdej naszej inwestycji.

hp-icon-5

Jesteśmy stabilni

Wiemy, że nieruchomości lubią spokój, więc w naszej pracy podejmujemy decyzje mające długafalowy pozytywny wpływ na obsługiwane obiekty.

hp-icon-2

Jesteśmy nowocześni

Reagujemy na to co się dzieje w sferze zarządzania nieruchomościami i staramy się dobierać rozwiązania najlepsze dla danego zagadnienia i klienta.

hp-icon-3

Wsparcie ekspertów

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na oferowanie, przez naszych ekspertów, profesjonalnej i rzetelnej pomocy.

Poznaj firmy które już nam zaufały

Wyróżnia nas kompleksowe i indywidualne podejście do każdego przedsięwzięcia, nad którym pracuje zespół profesjonalistów zajmujący się projektowaniem, realizacją, zarządzaniem i marketingiem powierzonych nam nieruchomości i inwestycji deweloperskich.

Caucasian Businesswoman

Sebastian Samol

Manager inwestycji | Własciciel

Porozmawiaj z nami!

Współpraca z BIMKOM umożliwia korzystanie z zaplecza wiedzy, technologii i innowacji oferowanych przez najlepszych specjalistów w branży. Każdego dnia dbamy o to, by powierzone nam inwestycje osiągnęły sukces. Wyróżnia nas kompleksowe i indywidualne podejście do każdego przedsięwzięcia.

+48 504-506-735 biuro@bimkom.pl
Umów spotkanie