Kolibrowe Tarasy

Odkryj połączenie walorów apartamentu i niezależnego domu!

Kolibrowe Tarasy, to miejsce zanurzone w zieleni, otoczone naturalną przestrzenią, pełne spokoju i kameralnej atmosfery.

Inwestycja znajduje się przy Osiedlu Sikornik, jednej z najbardziej malowniczych lokalizacji, z najczystszym powietrzem na terenie Gliwic. Dwupoziomowe apartamenty z dużymi ogródkami zachwycają wyjątkową wygodą i komfortem – są idealnym połączeniem mieszkania z walorami domu z niezależnym ogrodem, garażem i tarasem. Funkcjonalny układ pomieszczeń i duży metraż każdego apartamentu umożliwia nowoczesną, stylową, a przede wszystkim indywidualną aranżację.

Kolibrowe Tarasy zostały tak zaprojektowane, by spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów - pragnących własnej zacisznej przestrzeni, otoczenia naturą i jednoczesnej bliskości miasta. Ogromnym atutem jest przestrzeń otaczająca Kolibrowe Tarasy, bowiem inwestycja wyłącznie od północnej strony sąsiaduje z niską zabudową rodzinną. Przekłada się to na doskonałe doświetlenie wnętrz budynku, codzienny spokój, czyste powietrze i bardzo niskie natężenie hałasu. To unikalna lokalizacja na obecnym rynku deweloperskim, który jest nasycony inwestycjami otoczonymi wysoką i gęstą zabudową. Wszystko, czego wymagasz od nowoczesnego mieszkania oferują tylko Kolibrowe Tarasy!

Ulica Kolibrów 32
Miasto Gliwice
Dzielnica Wójtowa Wieś
Kod pocztowy 44-122
Status inwestycji W sprzedaży
Zakończenie Wybudowana
Spółka Nova Investment

Poznaj bliżej inwestycje - Kolibrowe Tarasy

1 Budynek
3 Kondygnacje
10 Mieszkań
10 Garaży
10 Miejsc postojowych
1893 m2 powierzchni

Poznaj atuty inwestycji

Dbałość o detal i wyjątkowa nowoczesna architektura wpisana w piękne okoliczności przyrody tworzą wyjątkowy nastrój Kolibrowych Tarasów.

Inwestycja jest zlokalizowana przy Osiedlu Sikornik w Gliwicach, na ul. Kolibrów 32. To miejsce, gdzie króluje zieleń i naturalna przestrzeń, a powietrze jest najczystsze w mieście. Gliwice przodują w rankingach wśród miast z największym potencjałem gospodarczym w Polsce, a oferta kulturalna i rekreacyjna miasta wciąż się rozszerza. Pomimo kameralnej atmosfery przedmieścia, Kolibrowe Tarasy są doskonale skomunikowane i umożliwiają przyszłym mieszkańcom komfortowy dojazd w każde miejsce: bliskość głównych tras: autostrady A1, A4, dróg DK 78, DK 88 oraz DTŚ, co zapewnia szybki dojazd do sąsiednich miejscowości, lotniska Pyrzowice, a także dużych miast jakich Kraków czy Wrocław.

W sąsiedztwie znajdują się liczne obiekty handlowe, punkty usługowe, placówki edukacyjne oraz medyczne. Między innymi supermarket, CH EUROPA CENTRALNA, FORUM, Biedronka, Żabka, Park Handlowy ARENA, placówki bankowe, bankomaty, urząd pocztowy, biblioteka miejska oraz nowoczesna przychodnia. W pobliżu osiedla znajdą Państwo również żłobek, dwa przedszkola, dwie szkoły podstawowe, gimnazja oraz liceum.

Galeria inwestycji

Lokalizacja

Kolibrow 32, Gliwice

Odkryj połączenie walorów apartamentu i niezależnego domu! Kolibrowe Tarasy, to miejsce zanurzone w zieleni, otoczone naturalną przestrzenią, pełne spokoju i kameralnej atmosfery.

Szkoła
Centrum handlowe
Sklep
Przystanek
Stacja benzynowa
Caucasian Businesswoman

Sebastian Samol

Manager inwestycji | Własciciel

Porozmawiaj z nami!

Współpraca z BIMKOM umożliwia korzystanie z zaplecza wiedzy, technologii i innowacji oferowanych przez najlepszych specjalistów w branży. Każdego dnia dbamy o to, by powierzone nam inwestycje osiągnęły sukces. Wyróżnia nas kompleksowe i indywidualne podejście do każdego przedsięwzięcia.

+48 504-506-735 biuro@bimkom.pl
Umów spotkanie